středa 4. února 2015

Recenze - Počkám na tebe


Počkám na tebe (Wait for You)
Autorka: J. Lynn
Přeložila: Renata Heitelová
Série: Wait for You (1.)
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2014
Žánr:  pro dívky, román
Vazba: Hardback
Počet stran: 363
Počet kapitol: 34
Anotace:
Na něco se vyplatí si počkat…

Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel, protože to by byla příjemná změna. Rozhodně ale nepotřebovala a neměla v úmyslu přitáhnout pozornost jediného kluka, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala.

Něco se vyplatí prožít…

Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. Zaplést se s ním je nebezpečné, ale když jiskřivé napětí, které je zachvátí pokaždé, jakmile se ocitnou spolu, už nelze dál přehlížet, probudí Cam v Avery něco, o čem neměla tušení, že v ní dřímá.

O něčem by se nikdy nemělo mlčet…

Když však Avery obdrží několik výhružných zpráv a telefonátů, nemá na vybranou a musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí totiž odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Až zničující pravda vyjde najevo, vydrápe se z ní Avery tentokrát bez jizev? A bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti?

Za něco se vyplatí bojovat…
***

Můj názor:
Kniha mě potěšila i překvapila. Skvěle napsaná. Moc na lásku nejsem ale tohle bylo vážně romantické. U některé části jsem se nepřestávala červenat (někdy i trošičku nechutné). Ale je mi Avery hrozně líto co všechno prožila a s Camem jim to přeju :). Pokračování:
Od autorky mám ještě knihu Jako led, ale půjčila jsem ji babičce (ani nevím proč) a ta ji zase půjčila někomu jinému (samozřejmě jsem se o tom dozvěděla až pak). Nevím, kdy mi ji vrátí, jestli ji vůbec vrátí. Ale strašně bych si chtěla od této autorky přečíst všechny knihy, co napsala a napíše.

Žádné komentáře:

Okomentovat