sobota 25. dubna 2015

TBR-losování #1Nevím, jak ostatní, ale pro mě je opravdu těžké vybrat knihu, kterou přečíst dřív. Proto tu mám tuto plechovku, ve které jsou na papírcích napsány všechny nepřečtené knihy z mé knihovničky (celkem 40). Tak doufám, že mi pomůže se rozhodnout :)...


A "vítězem" se stává....
Myslím že se to hodí, protože jsem tuto knihu zařadila mezi knihy, které bych měla přečíst co nejdřív, jinak bych je nepřečetla vůbec. Navíc zombíky mám ráda a jsem zvědavá jak budou v této knize vypadat.

6 komentářů:

 1. 40? Páni :D Já se zatím držím těsně pod desítkou, ale příští měsíc mám narozeniny, kdy zase dostanu nové knížky, takže se přiblížím dvacítce :D Taky s tím už musím něco udělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nojo, narozeniny, to bude nálož :D. Já je mám až v červenci, tak doufám že ta čtyřicítka klesne aspoň k dvaceti.

   Smazat
 2. Jsem zvědavá na Tvůj názor. :)

  OdpovědětSmazat
 3. Určitě si později přečtu tvůj názor :)

  Pokud posíláš ráda pohledy a chceš se seznámit s lidmi,kteří mají stejný koníček, zapoj se do nového projektu! http://milujemekihy.blogspot.cz/2015/04/zapoj-se-poznej-nove-pratele.html

  OdpovědětSmazat
 4. 40 nepřečtených knih? To je už slušné číslo, ale obávám se, že já se k němu taky pomalu, ale jistě blížím :D Zombie blondýny jsem nečetla, jsem zvědavá, jak se ti budou líbit :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastně nepředčtených doma mám 44, protože na těch lístečcích mám napsané jen první díly.
   A navíc mi mamka včera objednala čtyři další skvosty <3... takže 48 :\... doufám, že se toho o prázdninách zbavím :D.

   Smazat